filmowanie wesel, kamerzysta na wesele, filmowanie ślubu, wideofilmowanie wesel

Oferta filmowanie wesel – Pakiet Exclusive

EXCLUSIVE

9900
  • 3 OPERATORÓW
  • UJĘCIA PLENEROWE
  • UJĘCIA Z DRONA
  • TELEDYSK 3-5 MINUT
  • FILM 30 MINUT
POPULARNY

Teledysk ślubny to skrót filmowy w postaci klipu weselnego, trwający od 3 do 5 minut, który przedstawiać będzie najważniejsze chwile podczas Waszego ślubu i wesela, m.in. przygotowania, moment złożenia przysięgi małżeńskiej, wspólną zabawę z gośćmi, czy krojenie weselnego tortu. Nowoczesny teledysk ślubny, zrealizowany przez profesjonalnego kamerzystę weselnego to wspaniała pamiątka na lata, a dzięki jego krótkiej formie będziecie do niego często wracać.

Film 30 minut to ślubny reportaż, trwający około 30 minut (z możliwością wydłużenia do 1h). To dłuższa forma rejestracji wspomnień z ceremonii ślubnej oraz zabawy weselnej, która każdorazowo przeniesie Was na nowo do tego wyjątkowego dnia. Wasz kamerzysta weselny będzie dyskretnym gościem, który uwieczni Wasze najnaturalniejsze i najradośniejsze chwile.

Ujęcia z drona urozmaicą Wasz  film lub klip weselny w zapierające dech w piersiach ujęcia z powietrza. Dron to doskonałe narzędzie, dzięki któremu z lotu ptaka jesteśmy w stanie ująć Was oraz wszystkich Waszych bliskich na jednym zdjęciu!

REALIZACJA W JAKOŚCI FULL HD

DREWNIANY PENDRIVE

GOTOWY FILM W CIĄGU 3 MIESIĘCY

LINK DO FILMU ONLINE

DODATKOWE USŁUGI

Relacja na żywo

Wasi bliscy bardzo chcieliby uczestniczyć w Waszym dniu, ale nie mogą przyjechać? Teraz to żaden problem! Wykonamy dla Was relację na żywo z ceremonii ślubno-weselnej, a Wasi bliscy za pośrednictwem telefonu. komputera, czy telewizora będą mogli na żywo oglądać Wasz dzień 🙂

CENA: + 1700 zł do ceny pakietu 

Realizacja filmu w jakości 4K

Jeżeli marzycie o jeszcze lepszej jakości Waszego filmu ślubnego, możemy zrealizować dla Was nagrania w jakości 4K – nowej, lepszej rozdzielczości, która sprawi, że Wasz film zyska piękniejsze kontrasty i większą wyrazistość obrazu i kolorów. 

CENA: + 1500 zł do ceny pakietu 

Podziękowania dla rodziców

Wyraźcie swoją wdzięczność dla Rodziców poprzez wyjątkowy film z podziękowaniami!

CENA: + 1900 zł do ceny pakietu 

Dodatkowe 15 minut filmu

Aby Wasz film zawierał wszystkie najważniejsze momenty podczas Waszego ślubu oraz wesela, a jednocześnie był atrakcyjny i angażujący z perspektywy oglądającej osoby,  zalecamy, aby nie trwał on dłużej niż 30 minut. Jeśli jednak zależy Wam, aby głębiej wnikał on w przebieg Waszego najważniejszego dnia to Wasze zadowolenie jest dla nas najważniejsze! 

CENA: + 500 zł / każde dodatkowe 15 minut filmu

Dodatkowy pendrive z grawerem

W ramach ceny pakietu otrzymujecie od nas dwa drewniane pendrive z grawerem. Być może jednak są osoby, którym chcielibyście podarować film na eleganckim nośniku, który będzie przechowywał wspomnienia waszego ślubu i stanowił dla nich pamiątkę na lata.

CENA: + 150 zł / pendrive do ceny pakietu 

Dojazd operatora powyżej 100 km od Warszawy

Jesteśmy ekipą filmową z Warszawy, ale dojeżdżamy na śluby i wesela w całej Polsce. W ramach pakietu zapewniamy dojazd do lokalizacji w promieniu 100 km od Warszawy. Jeśli miejscowość Waszej uroczystości jest oddalona o ponad 100 km od stolicy doliczamy do ceny pakietu zryczałtowaną opłatę za dojazd operatora. 

CENA: 90 gr / każdy km powyżej 100 km od Warszawy

pozostałe usługi

Sprawdź nasze inne pakiety

Pakiet BASIC

Pakiet OPTIMUM

SPRAWDŹCIE SWÓJ TERMIN

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zadzwońcie

+ 48 579 431 344

Napiszcie

chce@weselejakzfilmu.pl

Wybrany pakiet:

Dodatkowe usługi:

Relacja na żywoFilm w jakości 4KPodziękowania dla rodzicówDodatkowe 15 min filmu

Dodatkowy pendrive z grawerem:

012345

Nagrywanie wesel

W ofercie Wesele jak z Filmu dostępne jest wideofilmowanie wesel, nagrywanie ślubów i zdjęcia ślubne dronem. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i doświadczeniem, dzięki którym uwiecznimy najpiękniejszy dzień w Waszym życiu.

 

Kamerzysta na wesele

Wesele jak z Filmu jest ekipą filmową, której zajęciem jest profesjonalne nagrywanie wesel i ślubów. Nasi operatorzy i kamerzyści posiadają odpowiednie kwalifikacje, którzy nagrają subtelny film ślubny i film weselny z największą dbałością o detale.

 

Filmowanie wesel

Nasza ekipa zajmuje się filmowaniem wesel, nagrywaniem podziękowań dla rodziców, filmów o młodej parze głównie w województwie mazowieckim, ale także w całej Polsce. Oferujemy także ujęcia z powietrza, realizowane za pomocą drona.