filmowanie wesel, kamerzysta na wesele, filmowanie ślubu, wideofilmowanie wesel

Blog

jak zaplanowac wesele poradnik

PLANOWANIE WESELA – krok po kroku cz.2

planowanie ślub i wesela krok po kroku

Poprzedni wpis poruszył 9 kwestii, o których należy pamiętać podczas planowania wesela. To jednak nie wszystko! Do rozstrzygnięcia pozostało jeszcze kilka równie istotnych decyzji, które znajdziecie w kolejnych krokach.

Krok 10. Wybór obrączek

Te krążki będziecie nosić na palcach całe życie, dlatego warto zadbać, aby obrączki były dopasowane do Waszego stylu życia, gustu, czy nawet kapryśności organizmu. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że np. białe złoto zawiera domieszkę niklu, przez co może uczulać alergików. Z kolei proces rodowania złota sprawi, że krążki nie będą czernieć lub matowieć z biegiem czasu. Warto zapoznać się właściwościami materiału z jakiego planujecie wykonać obrączki, żeby uniknąć ewentualnych rozczarowań.

Krok 11. Wybranie firmy od dekoracji

Dekoracje ślubne to niezwykle ważny element, który pozwoli stworzyć w kościele czy na sali weselnej pożądany nastrój – elegancki i romantyczny ,czy może naturalny i bezpretensjonalny… Zadbajcie o to, aby oprócz rozmaitych kwiatów i roślin w ozdobach pojawiło się wiele akcentów świetlnych – lampiony, łańcuchy z żaróweczkami, ledowe (bo bezpieczniejsze😊) świece, czy inne świecące dekoracje, dzięki którym uzyskacie romantyczny półmrok i blask…

Krok 12. Wybór i rozesłanie zaproszeń ślubnych

W wielu filmach to właśnie na etapie wyboru zaproszeń Panny Młode wpadają w chwilową panikę, przytłoczone ilością czekających na podjęcie decyzji. Pamiętajcie jednak, że zaproszenia ślubne to tylko kawałek papieru, na który Wasi goście spojrzą zapewne maksymalnie dwa razy – w momencie otrzymania i dzień przed ślubem, by upewnić się w kwestii godziny ceremonii 😊Nie traćcie więc cennego czasu i metodą eliminacji wybierzcie jedną z 20 pierwszych propozycji, jakie wpadną Wam w ręce.

Krok 13. Wybór świadka i świadkowej

Świadek i świadkowa to kluczowe osoby, które powinny być u Waszego boku podczas całego Waszego ślubu, a także w sytuacjach kryzysowych podczas jego organizacji i przygotowań. Podczas wyboru kierujcie się więc sercem, ale też rozsądkiem – wybuchowe i szybko wpadające w panikę osoby mogą okazać się niezbyt dobrym wsparciem. Wybierzcie kogoś, kogo dobrze znacie, kochacie i przekonaliście się, że możecie na nim polegać.

Krok 14. Wybór sukni ślubnej i garnituru pana młodego

O ile garnitur dla Pana Młodego jest sprawą stosunkowo mało skomplikowaną, to każda przyszła Panna Młoda wie, że wybór sukni nie należy do zadań łatwych. Często wymarzony model może okazać się nieodpowiedni do naszej sylwetki i nie wywołuje wystarczającego efektu „wow”, o który nam chodziło. Warto więc wybrać się do kilku salonów (koniecznie z dobrym doradcą!) w poszukiwaniu właściwego kierunku i zdecydować się na kupno lub uszycie takiego egzemplarza, w którym poczujemy się piękne i pewne siebie.

14 omówionych kroków wskazuje na kluczowe decyzje, które musicie podjąć jako przyszłe małżeństwo. Najważniejsze jednak to nie dać się zwariować i pamiętać, że to nie dekoracje, samochód do ślubu, czy sukienka sprawią, że ten dzień będzie wyjątkowy. To WY i Wasza radość sprawicie, że taki będzie.

Pozwólcie nam stworzyć relację z najważniejszego dnia w Waszym życiu.

Zaobserwuj nas na Instagramie


Leave a Reply

Your email address will not be published.

*


Nagrywanie wesel

W ofercie Wesele jak z Filmu dostępne jest wideofilmowanie wesel, nagrywanie ślubów i zdjęcia ślubne dronem. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i doświadczeniem, dzięki którym uwiecznimy najpiękniejszy dzień w Waszym życiu.

 

Kamerzysta na wesele

Wesele jak z Filmu jest ekipą filmową, której zajęciem jest profesjonalne nagrywanie wesel i ślubów. Nasi operatorzy i kamerzyści posiadają odpowiednie kwalifikacje, którzy nagrają subtelny film ślubny i film weselny z największą dbałością o detale.

 

Filmowanie wesel

Nasza ekipa zajmuje się filmowaniem wesel, nagrywaniem podziękowań dla rodziców, filmów o młodej parze głównie w województwie mazowieckim, ale także w całej Polsce. Oferujemy także ujęcia z powietrza, realizowane za pomocą drona.